برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید
  • 1402/12/05 - 14:24
  • 401
  • 1 دقیقه
روز مهندس

پیام تبریک مدیر آمار و فناوری اطلاعات به مناسبت روز مهندس

پنجم اسفند، زاد روز دانشمند بزرگ ایرانی، خواجه نصیرالدین طوسی، مناسبتی ارزشمند برای بزرگداشت جایگاه مهندسی است. موعدی برای پاسداشت تفکر مهندسانی که توسعه ‌ساز و تحول‌ آفرین بوده‌اند و با تکیه بر اندیشه‌ و عمل خود جامعۀ امروز را بهتر از گذشته ساخته‌اند.

هو أنشأکم مّن الْأرْض و اسْتعْمرکمْ فیها (سوره هود آیه ۶۱)

مهندسان تاریخ ایران سربلند به وجود اندیشمندان، مهندسان، دانشمندان و بزرگانی مفتخر است که پایه های تمدن این مملکت را بنا نهاده و آثاری شگرف از خود به یادگار گذاشته اند که با گذشت سالها و قرن ها، همچنان محکم و پابرجا ایستاده اند. آنچه از آن نسل اندیشمند و فرهیخته به جامعه امروزمتخصصان، اندیشمندان و مهندسان ایران در ردیف میراثی گرانبها بر جا مانده، اخلاق حرفه ای، روحیه خودباوری و تعهد است که در کنار توانمندی، خلاقیت و پشتکار مهندسان و متخصصان برای اعتلا و سربلندی میهن به کار گرفته می شود.

سالروز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس؛ تقارن ارزشمندی است که آن را به فال نیک می گیرم و ضمن تبریک این روز بزرگ، برای تمامی مهندسان ایرانی، به خصوص همکاران ارجمندم در خانواده ی بزرگ فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی را  به عنوان مجموعه‌‌ای پویا و متکی بر دانش مهندسی که از دانش‌ آموختگان رشته‌های مختلف مهندسی بهره برده و همواره کوشیده است تمامی ظرفیت‌های تخصصی در اختیار خود را برای توسعۀ حوزه الکترونیکی سلامت استان به کار گیرد توفیق روزافزون، صحت و تندرستی و بهروزی از خدواند منان مسئلت می‌نمایم.

 امید است با الهام ازفناوری های نوین وخلاقانه و همسو با رعایت مقررات مهندسی و اخلاق اسلامی و حرفه ای، اندیشه و روش مهندسان ایرانی برای همگان همانند گذشته الگو قرار گیرد.

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 2925
کلمات کلیدی
تنظیمات قالب