English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |معاونت تحقیقات و فناوری |   امروز: چهارشنبه ١٢ مهر ١٤٠٢


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری دومین جلسه مشترک فیمابین مدیریت آمار و فناوری اطلاعات و مدیریت حراست دانشگاه از سری جلسات امنیت اطلاعات دانشگاه

دومین جلسه مشترک فیمابین مدیریت آمار و فناوری اطلاعات و مدیریت حراست دانشگاه از سری جلسات امنیت اطلاعات دانشگاه در روز یکشنبه بیست و دوم مرداد ماه سال جاری در محل سالن مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه برگزار شد.
در این جلسه که با حضور مدیر آمار و فناوری اطلاعات، کارشناس امنیت اطلاعات مدیریت حراست دانشگاه، رئیس اداره زیرساخت، رئیس اداره پورتال و نرم افزار و کارشناس مسئول امنیت اطلاعات مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه برگزار شد در ابتدای جلسه صورتجلسات و مصوبه های ادوار قبلی قرائت شد و پیگیری های لازم در خصوص اجرای مصوبات جلسات قبلی انجام شد.
در این جلسه چالش ها و مخاطرات احتمالی سامانه های تحت وب معاونت توسعه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در خصوص ارتقای امنیت این سامانه ها پیشنهاداتی ارائه شده که مقرر گردید این پیشنهادات برای معاونت مربوطه ارسال شوند. همچنین در این جلسه موضوعاتی در راستای دسترسی کارکنان به اینترنت و همچنین تامین تجهیزات مورد نیاز جهت پیش بینی برای زمان های بروز مشکل در نقاط شکست (SPoF) سازمان مطرح شد و راهکارهایی برای حل این مسائل و طرح موضوع در کمیته امنیت اطلاعات دانشگاه ارائه شد.
در پایان دکتر هادی لطف نژاد افشار مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه ضمن تقدیر و تشکر از حضور کارشناسان مربوطه در این جلسه علی الخصوص کارشناس امنیت اطلاعات حراست دانشگاه بر تداوم برگزاری این جلسات تاکید نموده و ابراز امیدواری نمودند با افزایش همکاری های مدیریت آمار و فناوری اطلاعات و مدیریت حراست دانشگاه و برگزاری مداوم جلسات و همفکری های بیشتر کارشناسان، نتایج این جلسات گامی موثر در راستای تحکیم امنیت اطلاعات فناوری دانشگاه باشد.



١٣:٢٥ - چهارشنبه ٢٥ مرداد ١٤٠٢    /    شماره : ٥٥٥١٥    /    تعداد نمایش : ٥٦



خروج