English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |معاونت تحقیقات و فناوری |   امروز: چهارشنبه ١٢ مهر ١٤٠٢


  چاپ        ارسال به دوست

نشست مدیر آمار و فناوری اطلاعات با کارشناسان این حوزه در واحدهای تابعه دانشگاه


23خرداد ماه سالجاری در سالن EDC ستاد مرکزی دانشگاه با حضور دکتر لطف نژاد افشار مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه و مدیر و کارشناسان مدیریت آمار و فناوری اطلاعات و کارشناسان IT واحدهای تابعه شهرستان ارومیه با محوریت کارگاه " آشنایی و کانفیگ سوئیچ ها و روترها" برگزار شد.


مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه در ابتدای این جلسه به برگزاری آئین تکریم و معارفه رئیس سابق اداره نرم افزار و اطلاع رسانی پورتال و اهدای لوح تقدیر از تلاشهای مهندس افشین ارجمند در طی تصدی مسئولیت تشکر و حکم انتصاب مهندس صمد قلی پور سرپرست جدید این اداره را به وی تقدیم نمود.
دکتر لطف‌نژاد افشار با اشاره به نقش امنیت اطلاعات که یکی از محورهای اساسی کارگاه بود، خاطر نشان کرد: سیستم زیرساخت اطلاعاتی دانشگاه بایستی علاوه بر حفظ چابکی و انعطاف پذیری خود، امنیت اطلاعات را جزو اساسی ترین نیازمندی های این سیستم برشمرد و از کارشناسان IT خواستار مدیریت سوئیچ های شبکه را براساس سیاست های ابلاغ شده گردید.
در ادامه این نشست، مهندس مجید علمداری رئیس اداره زیرساخت دانشگاه ضمن تدریس مفاهیم مرتبط با کارگاه، به سوالات کارشناسان در زمینه های مرتبط پاسخ داد.