English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |معاونت تحقیقات و فناوری |   امروز: سه شنبه ٠٥ مهر ١٤٠١


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید تیم مدیریتی آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه از حوزه فناوری اطلاعات شبکه‌ بهداشت و درمان شهرستان بوکان

 

در ادامه بازدیدهای میدانی، مورخه 1401/06/07 دکتر لطف نژاد افشار مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه به همراه کارشناسان این مدیریت به منظور بررسی مشکلات و چالش‌های موجود حوزه‌‌های آمار و فناوری اطلاعات شبکه‌ی بهداشت و درمان، در شهرستان‌ بوکان حضور یافتند.


دکتر هادی لطف نژاد افشار در جریان بازدید از واحد فناوری اطلاعات (IT) بیمارستان شهید قلی پور بوکان و در دیدار با مدیر شبکه بهداشت و درمان بوکان اظهار داشت: مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی در راستای بازدید از مراکز آی تی شهرستان های آذربایجان غربی بازرسی از واحد آی تی و زیر ساخت های بیمارستان را در دستورکار خود قرار داده است.


وی اضافه کرد: در بازدید انجام شده مشاهده گردید واحد فناوری اطلاعات بیمارستان شهید قلی پور بوکان از وضعیت مطلوب نسبت به بقیه بیمارستان های استان آذربایجان غربی برخوردار است. ایشان خاطر نشان کردند که علت عملکرد قابل قبول این واحد تعامل دو بخش فناوری اطلاعات سلامت (HIT) با واحد فناوری اطلاعات می باشد. زیرا که این دو واحد به عنوان مکمل یکدیگر در پیشبرد و تعالی اهداف سازمانی برای ارتقای زیرساخت های حیطه فن آوری که بخش جدایی ناپذیر برای توسعه ارتقای خدمات سلامت و بالین در جهان کنونی می باشد، قلمداد می شوند.
در این دیدار دکتر علی حسین زاده مدیر شبکه بهداشت و درمان بوکان بر تعامل دوسویه ما بین بخش فناوری اطلاعات بیمارستان و مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه تاکید کرد.